سوتین, لباس زیر زنانه

بهترین انواع سوتین مجلسی

بهترین انواع سوتین مجلسی

سوتین مجلسی یکی از مهم ترین بخش های ست مجلسی برای یک خانوم در مراسم های مختلف است.  هماهنگی لباس زیر با لباس اصلی شاید مسئله ای باشد که گاهی اوقات نادیده گرفته شود اما از اهمیت بالایی برخوردار است. به نحوی که حتی اگر لباس بسیار زیبایی را برای یک مهمانی رسمی یا یک دورهمی خانوادگی انتخاب کنید اما چون لباس زیر مناسبی را به تن نکرده اید، انتظاری که از خود داشته اید قطعا برآورده نخواهد شد.

سوتین علاوه بر کاربرد اصلی که دارد برای زیباتر کردن اندام بانوان نیز نقش مهمی را ایفا میکند و به همین دلیل باید توجه ویژه ای به استفاده از مدل های مختلف آن را داشت زیرا با پیشرفت مد در این روزگار به راحتی برای هر موقعیتی سوتین مخصوص به خود استفاده می شود. در ادامه قصد داریم تا بهترین لباس های زیر زنانه را برای استفاده در مجالس به شما معرفی کنیم تا تجربه خرید بهتری داشته باشید.

فهرست مطالب

سوتین مجلسی
  • سوتین مجلسی باستیر (Bustier)

سوتین مجلسی باستیر را می توان یکی از قدیمی ترین های لباس زیر زنانه دانست. اگر عاشق سریال ها و فیلم های بریتانیایی قرن 19 و 20 باشید به دفعات این نوع پوشش را دیده اید. اما در عصر حاضر سوتین باستیر شکل تکامل یافته تری نسبت به والدین خود پیدا کرده و از زیبایی بیشتری برخوردار است.

این لباس زیر روی بدن به خوبی می نشیند و فرم زیبایی به آن می دهد. طراحی این سوتین مجلسی بصورتی است که ماهیت گن مانندی دارد و سینه ها را جمع و جور کرده و فرم مناسبی به آنها میدهد.همچنین چون قسمت شکم را نیز میپوشاند برای بانوانی که مقداری اضافه وزن دارند کمک  میکند تا استایل بهتری داشته باشند.

سوتین باستیر از آن جایی که با بخش زیادی از بدن تماس دارد باید از جنس هایی ساخته شود که هم راحت بوده و هم پوست را دچار حساسیت نکند ، به همین خاطر از تور و ساتن در طراحی این مدل لباس زیر زنانه استفاده می شود. همان طور که قبل تر گفته شد سوتین باستیر سینه ها را جمع میکند ، پس برای بانوانی که سینه های بزرگی دارند و از بغل ها بیرون زده است میتواند گزینه مناسبی باشد زیرا فرم زیباتر و فیت تری به آنها می دهد.

این لباس زیر مناسب استفاده در زیر انواع لباس های مجلسی  میباشد ، زیرا هم دارای بند نمی باشد و هم با ساختار جذبی که دارد فرم و زیبایی بهتری به اندام بانوان می دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس آنها در مجالس و مهمانی ها می شود.

سوتین مجلسی باستیر (Bustier)
  • سوتین مجلسی پلانج (Plunge)

سوتین مجلسی پلانج از محبوب ترین های لباس زیر در میان بانوان است. این سوتین ها به شکلی طراحی می شوند که به علت فاصله زیاد بند های آن از هم مناسب استفاده در زیر لباس هایی که یقه های باز و به اصطلاح V شکل و U شکل دارند.

سوتین پلانج سینه ها را از کناره جمع کرده و آنها را به سمت بالا هل میدهد و ظاهر بسیار جذابی به سینه ها می دهد از طرفی فاصله زیاد رکاب های آن باعث می شود که ناحیه ترقوه بانوان به خوبی دیده شده و به زیبایی هرچه بیشتر بانوان کمک کند. به همین دلیل بسیار پرطرفدار است تا حدی که جوان تر ها علاقه زیادی برای استفاده از سوتین های پلانج به جای سوتین های معمولی و روزمره نشان میدهند.

پلانج یک لباس زیر زنانه مناسب برای مهمانی ها و دورهمی ها میباشد. بانوانی که اغلب از لباس های یقه قایقی و باز استفاده میکنند و یا طرفدار پوشیدن لباس هایی هستند که طرح هایی دایره ای شکل بر روی سینه آن ها نقش بسته ، میل خوبی به خرید سوتین های پلانج دارند.

سوتین مجلسی پلانج (Plunge)
  • سوتین مجلسی قابل تبدیل (Convertible)

سوتین مجلسی قابل تبدیل یا چند کاره از کاربردی ترین و پر فروش ترین مدل های لباس زیر زنانه است.این سوتین همان طور که از نامش پیداست میتواند به شکل های مختلف تنظیم شود و در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

سوتین مجلسی قابل تبدیل انواع مختلفی دارد و میتوان آن را  بصورت بدون بند ، تک بند ، بند های ضربدری و… استفاده کرد.بطور مثال اگر شما از طرفداران لباس هایی هستید که دکلته هستند یا دارای یقه های باز بوده و یا حتی لباس هایی پشت آن ها باز است بدون شک یکی از انتخاب هایی که باید در نظر داشته باشید ، سوتین قابل تبدیل است زیرا میتوانید متناسب با لباس اصلی خود آن را استفاده کرده و لذت ببرید . این لباس زیر گزینه مناسبی برای استفاده در زیر انواع لباس های مجلسی است پس خرید آن را فراموش نکنید.

سوتین مجلسی چسبی
  • سوتین مجلسی چسبی بدون بند (Adhesive)

سوتین مجلسی چسبی بدون بند یکی دیگر از سوتین هایی است که برای استفاده در زیر لباس های مجلسی بسیار خوب و کارآمد  می باشد. سوتین چسبی به خوبی روی سینه قرار میگیرد و آن را حمایت می کند و می تواند با هر نوع لباسی مورد استفاده قرار گیرد ، از لباس های یقه قایقی و شل گرفته تا لباس های بدون بند و بدون پشت و بدن نما.

سوتین مجلسی چسبی بگونه ای ساخته شده که عملا هیچ قسمتی از آن دیده نشود و کاملا مخفی بماند. این لباس زیر به نام های دیگری نیز شناخته می شود که می توان از آنها به سوتین پروانه ای و یا سوتین ژله ای اشاره نمود.

تنها یک سری نکات وجود دارد که باید در استفاده از سوتین چسبی بدون بند بصورت مطلوبی رعایت شود. اول اینکه باید پوست خوب را بخوبی تمیز کنند تا بتواند سوتین روی سینه قرار گیرد ، زیرا هرگونه چربی روی پوست سبب سر خوردن لباس زیر می شود. نکته دیگر آن است که باید سوتین چسبی را کاملا در جای خود فیکس کرد و از کناره بخوبی آن را چسباند و تا مبادا لیز بخورد.

 مورد دیگری که بانوان عزیز باید به آن توجه داشته باشند این است که این لباس زیر بیشتر مناسب استفاده برای آنهایی است که سینه های بزرگی ندارند، زیرا بزرگی سینه و وزن آم مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد که خوشایند نیست. روی هم رفته این محصول ارزش خرید و حضور داشتن در کمد لباس شما را دارد.

سوتین مجلسی چسبی بدون بند (Adhesive)
  • سوتین مجلسی بدون بند (Strapless)

سوتین مجلسی بدون بند یا دکلته مورد بعدی است که به بررسی آن می پردازیم. این لباس زیر از آن هایی است که هرگز دمده نشده و همیشه جایگاه خود را در میان هم رده های خود به خوبی حفظ کرده است.

سوتین بدون بند به خوبی سینه ها و کمر را حمایت می کند و علاوه بر آن ، با لیفت و نزدیک کردن سینه ها به همدیگر باعث برجسته تر کردن آن ها و نمایان شدن خط بین سینه ها شده که زیبایی و جذابیت دو چندانی را به بانوان می دهد. سوتین مجلسی دکلته در عین اینکه ساختار سفتی دارد اما بگونه ای طراحی شده که خانم ها احساس راحتی داشته باشند.

زمانی که از لباس های یقه باز ، دکلته ، بدون بند ، یقه شل و … در مراسمات و میهمانی های خود استفاده می کنید ، سوتین بدون بند می تواند گزینه مناسب و دلخواه شما باشد زیرا علاوه بر اینکه فرم مناسبی به سینه های شما می دهد ، باعث زیباتر شدن استایل شما در آن مجلس خواهد شد به همین خاطر در خرید سوتین های بدون بند یا دکلته تردید نکنید.

سوتین مجلسی بدون بند (Strapless)
  • سوتین مجلسی بند نامرئی (Invisible)

سوتین مجلسی بند نامرئی یا شیشه ای هم از بهترین مدل ها برای استفاده در زیر لباس های مجلسی می باشد. همان طور که از نامش پیداست این سوتین دارای رنگ نیست و قابلیت استفاده بالایی دارد. زمان هایی که از لباس های بدون پشت یا یقه قایقی ، دکلته ، V شکل و U شکل در مجالس استفاده می کنید و به دنبال سوتینی مناسب با استایل خود میگردید ، سوتین مجلسی بند شیشه ای انتخابی مناسب و عالی می باشد، پس هرگز در خرید آن تردید نکنید.

سوتین مجلسی بند نامرئی (Invisible)
  • نتیجه

درخشیدن و ستاره یک مجلس بودن نیاز به دقت و سلیقه بالایی در انتخاب لباس های مناسب و هم استایلی دارد که همانند جز های کوچک یک سیستم ، درکنار هم به خوبی فعالیت کنند. لباس زیر هم شاید در نگاه اول عنصری کم اهمیت در تیپ و استایل به شمار بیاید اما در حقیقت به این شکل نیست و نقش مهمی را ایفا می کند. ما سعی کردیم در این مقاله شما را با بهترین و مناسب ترین سوتین ها برای استفاده در لباس زیر مجلسی آشنا کنیم تا با خیال راحت تری برای خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *