پرشین کیو وی از آنجایی که برای شما مشتریان عزیز اهمیت و احترام بالایی را قائل می باشد ، توجه ویژه ای به حفظ حریم خصوصی شما دارد. ما در پرشین کیو وی بیشترین سعی خود را در حفظ و حراست اطلاعات کاربران خود بکار می گیریم. پرشین کیو وی در بخش عضویت ، خرید کالا ، ثبت نظر و استفاده از سایر امکانات سایت اطلاعاتی را دریافت می کند تا بتواند خدمات امن و فضای مطمئن تری را برای شما عزیزان فراهم کند. و ثبت این اطلاعات توسط کاربر عزیز به معنای اطمینان کردن به ما و موافقت با ذخیره و پردازش های اطلاعات شخصی خود می باشد.

این اطلاعات شامل مواردی است که به وسیله آن هر کاربر فروشگاه اینترنتی پرشین کیو وی را میتوان شناسایی نمود . برای عضویت در سایت بطور مثال نام ، نام خانوداگی ، شماره تلفن و پست الکترونیک (Email) از کاربر گرفته می شود تا پروفایلی منحصر بفرد به منظور تجربه رابطه کاربری بهتر برای او ساخته شود. همچنین برای پردازش و ارسال سفارش علاوه بر نام و نام خانوادگی و شماره تلفن نیاز به دریافت نشانی و کد پستی می باشیم زیرا فعالیت های فروشگاه اینترنتی پرشین کیو وی قانونی و مبتی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد.

پرشین کیو وی به منظور ایجاد یک رابطه مناسب بین مشتری و فروشگاه و رساندن اطلاعات جدید ، کاربر را از طریق ایمیل و یا پیامک از محصولات مورد نظر و تخفیف های ویژه و کد های تخفیف و جشنواره ها باخبر خواهد نمود. در صورت عدم تمایل در دریافت آن ها میتوانید در پنل کاربری خود ارسال این پیام را متوقف کنید زیرا در حالت پیش فرض این اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد.

حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز بر عهده کاربر بوده و نباید آن را برای دیگران فاش کند . در صورتی که از شماره دیگر یا ایمیل دیگری استفاده میکنید می توانید آن را در پنل کاربری ویرایش کنید. با وارد کردن نام کاربری و رمز شما وارد سایت می شوید و به عنوان کاربر آن شناخته می شوید و تمامی تراکنش ها و اطلاعات فردی در اختیار سایت قرار می گیرد. اطلاعات دیگری که در اختیار سایت قرار میگیرد آی پی (IP) شما و نسخه مرورگر و کوکی (cookie) هاست  که باعث بهبود رابطه کاربری می شود بطوری که با ذخیره صفحه ها و محصولاتی که شما مشاهده کردید پیشنهاد هایی را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

فروشگاه اینترنتی لباس زیر زنانه پرشین کیو وی تمام تلاش خود را در حفظ اطلاعات شما هم بصورت مجازی با استفاده از الگوریتم های قوی هش سازی که برای هش و حفاظت از رمز عبور شما بکار می رود و همچنین بصورت فیزیکی در نگهداری و حراست از اطلاعات شما خواهد کرد . امید است تا با تلاش های ما شما، تجربه خوبی از خرید و استفاده از سایت ما را داشته باشید.